Hopp til innhold

Ansatte i Skorve Entrepenør

Per Ivar Magnushommen

Per Ivar Magnushommen

Daglig leder

Telefon: 417 57 600

E-post: per.ivar@skorve.no

Elin Lid

Elin Lid

Kontor- og HR leder

Telefon: 977 44 704

E-post: elin@skorve.no

Tone Astrid Hjartsjø

Tone Astrid Hjartsjø

Regnskap/økonomi

Telefon: 958 51 879

E-post: tone.astrid@skorve.no

Åge Skindalen

Åge Skindalen

Prosjektleder / Kalkulatør

Telefon: 417 57 599

E-post: ask@skorve.no

Åge Seltveit

Prosjektleder

Telefon: 417 57 601

E-post: age.seltveit@skorve.no

Kevin Slettemeås

Kevin Slettemeås

Prosjektleder

Telefon: 415 62 940

E-post: kevin@skorve.no

Tarjei Draugedal

Tarjei Draugedal

Prosjektleder

Telefon: 976 89 380

E-post: tarjei@skorve.no

Elin Kjartansdottir

Elin Kjartansdottir

Prosjektleder

Telefon: 408 28 806

E-post: elin.k@skorve.no

Anette Skårnes

Anette Skårnes

HMS- og KS leder, Miljøfyrtårnansvarlig

Telefon: 948 86 304

E-post: anette@skorve.no

Hanne Værdalshaug

Hanne Værdalshaug

Bemanningsplanlegger

Telefon: 974 25 889

E-post: hanne@skorve.no

Sjur Reutz

Sjur Reutz

Anleggsleder

Telefon: 901 39 702

E-post: sjur@skorve.no

Lars Strand

Anleggsleder

Telefon: 455 05 317

E-post: lars@skorve.no

Werner Øverland

Anleggsleder

Telefon: 459 53 630

E-post: werner@skorve.no

Ståle Aakre

Driftsleder

Telefon: 415 70 464

E-post: staale@skorve.no

Tone Moen

Driftsleder

Telefon: 9080 92 101

E-post: tone.moen

Øyvind Tobiassen

Driftsleder

Telefon: 404 48 379

E-post: oyvind.tobiassen@skorve.no

Tarjei Minde Haugo

Driftsleder anlegg

Telefon: 975 05 601

E-post: tarjeimh@skorve.no

Kai Henning Bråthen

Anlegg- og driftsleder anlegg

Telefon: 482 53 508

E-post: kai.henning@skorve.no

Jon Magne Vegheim

Stikningsingeniør

Telefon: 905 43 137

E-post: jon.magne@skorve.no

Martine D. Tonsiri

Stikningsingeniør

Telefon: 957 76 699

E-post: martine@skorve.no