Content1 | col1

Ansatte

Her ser du en oversikt over nøkkelpersoner i Skorve AS
Navn Stilling Mobil E-post
Per Ivar Magnushommen Daglig leder 417 57 600 

per.ivar@skorve.no

Elin Lid HR- og kontorleder 977 44 704 elin@skorve.no
Tone Astrid Hjartsjø Økonomisjef 958 51 879 tone.astrid@skorve.no
Anette Skårnes HMS/KS-leder & Miljøfyrtårnansvarlig   anette@skorve.no 
Åge Seltveit Prosjektleder 417 57 601

age.seltveit@skorve.no

Åge Skindalen Prosjektleder/Kalkulatør 417 57 599

ask@skorve.no

Kevin Slettemeås Prosjektleder 415 62 940 kevin@skorve.no 
Tor Golid Prosjektleder 948 45 369 tor.golid@skorve.no
Tarjei Draugedal Prosjektleder anlegg 976 89 380 tarjei@skorve.no 
Sjur Reutz Anleggsleder 901 39 702

sjur@skorve.no

Werner Øverland Anleggsleder 459 53 630

 werner@skorve.no 

Ståle Aakre Driftsleder 415 70 464 staale@skorve.no 
Lars Strand Anleggsleder 455 05 317

lars@skorve.no   

Eystein Haugen Driftsleder 952 05 926 eystein@skorve.no 
Tone Moen
Driftsleder 908 92 101 tone.moen@skorve.no 
Øyvind Tobiassen Driftsleder 404 48 379 oyvind.tobiassen@skorve.no 
Tarjei M. Haugo Driftsleder anlegg 975 05 601 tarjeimh@skorve.no 
Kai Henning Bråthen
Anlegg- og driftsleder anlegg 482 53 508 kai.henning@skorve.no 
Hanne Verdalshaug Bemanningsplanlegger 907 21 932 hanne@skorve.no 
Martine D.Tonsiri Stikningsingeniør 957 76 699 martine@skorve.no 
Jon Magne Vegheim
Stikningsingeniør 905 43 137 jon.magne@skorve.no
Lasse Bastrup Nielsen Tillitsmann for produksjonsarbeidere 980 81 343

tillitsmann@skorve.no 

Syzweb publiseringsløsning levert av Aveno Digital AS